Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Pro?ba o instaunlagged

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LoNGeR
Pocz?tkuj?cy

PostWysłany: 28 Cze 2007 11:40:26    Temat postu: Pro?ba o instaunlagged Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema mam pro?be czy ktos by móg? mi wyslac najlepiej ca?y folder instaunlagged i zeby po wczytaniu tego modu, w singleplayer by? tylko railgun, który szybciej strzela i mozna sie odbijac chyba wszyscy wiedza oco chodzi. Z góry thx i prosze o odp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasiniak
Czaj?cy baze

PostWysłany: 03 Lip 2007 23:11:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nikt bo w?tpie ?e oprócz mnie kto? tu zagl?da :] a ja tego napewno nie mam
Powrót do góry
Amigo
Administrator
Administrator

PostWysłany: 03 Lip 2007 23:46:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No bez przesady Smile Ka?dy zagl?da czasem Smile
Jasiniak
Czaj?cy baze

PostWysłany: 05 Lip 2007 22:52:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ano Admin zawsze zajrzy ;]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: