Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Model - Logo IUC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Pomys?y / Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilk
Czaj?cy baze

PostWysłany: 26 Cze 2005 23:40:54    Temat postu: Model - Logo IUC Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze jest jakis zdolny grafik 3D, ktory by sie podjal stworzenia modelu loga IUC w 3D aby mozna bylo go umieszczac na mapach Quake 3 Arena?
Szczegoly co i jak by sie juz na spokojnie omowilo na IRC lub GG/ICQ.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sch
Zaawansowany Instowiec

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 07 Lis 2005 19:07:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy ... ktos oprocz mnie siedzial w 3d ? ^_^ ? niestety ja odpadam ... nie zajmowalem sie modelowaniem Smile ... jedyna moja dziedzina w 3d ... to abstrakty Wink kiedys kiedys ... ale to kiedys :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kn0r
Pocz?tkuj?cy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 21 Gru 2005 01:10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bylem na kursie i tam by? nauka blendera ale ja zamiast sie tego uczyc to tworzyl CFG do IUX Very HappyVery Happy
^plaszczka
Weteran

PostWysłany: 14 Lut 2006 17:37:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3d.. hehe pamietam jak dzis smyka?em w 3dsmax r3 oj dawno to bylo.. ale temat mnie niepociagnal, mam zainstalowane r7 na dysku ale nie mam zamiaru sie bawic w 3d jak narazie.. pakiet adobe rz?dzi :] gimpa trez smykniemy, corelka i inne pierdo?ki 2d jak cos ... w koncu sie pracuje w branzy Razz
CaMIkaZEe
Sta?y bywalec

PostWysłany: 26 Lut 2006 00:21:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam to samo. raz sie bawie 3d maxem raz nie, ksiazke mam, kiedys sie uczylem tego ale jakos osttanio czasu icheci brak Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waleed020
Pocz?tkuj?cy

PostWysłany: 21 Mar 2015 06:22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe czy ... ktos oprocz mnie siedzial w 3d ? ^_^ ? niestety ja odpadam ... nie zajmowalem sie modelowaniem Smile ... jedyna moja dziedzina w 3d ... to abstrakty Wink kiedys kiedys ... ale to kiedys :]
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Pomys?y / Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: