Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

DO ORGANIZATOROW PLIU CZYLI SF

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Uwagi i Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agres*
Czaj?cy baze

PostWysłany: 21 Cze 2006 22:23:57    Temat postu: DO ORGANIZATOROW PLIU CZYLI SF Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem waszego postepowania o co wam kurwa znow chodzi. kruwa juz 2 raz checemy sie zebrac dzis na servie waszym bo neistety zjebanie jedynym ale oczywiscie kurwa znow wpada cid i se ustawia haslo i pierdoli go to wszystko ok rozumiem was server ale kurwa tez chce sobie tam pograc potrenowac a wy to kurwa rozmyslnie utrudniacie!! ja jebie jakos placilem za serva nbk nawet rcona nie mialem a juz przez mysl by mi takie cos nie przeszlo wiec jebie takie cos w dupe i wasze jebane zachowanie jak zwykle kurwa musi cos byc nie tak!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cid
Wszechwiedz?cy

PostWysłany: 21 Cze 2006 23:09:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt cie nie zmusza do gry. Ostatnio dosta?em skarg?, ?e wpadli?cie sobie na server, poblokowali?cie timy i nie dajecie nikomu pogra?. No to musia?em zareagowa?. A dzisiaj chcia?em zagra? z suchym bc, wpadam na server, a tam jak zawsze pe?no p7n. Suchy grzecznie mówi, ?e chcemy zagra? BC, a kto? od was, ?e nie dzi? i nie tu, no to kurwa sory, mam czeka?, a? ?askawie p7n pozwoli mi zagra? na "moim" serverze. Tak kurwa nie b?dzie. A jak wam co? nie pasuje to nie grajcie tam i najlepiej sobie kupcie w?asny server, tam b?dzie kickowa? i banowa? kogo zechcecie.
Czaj?cy baze

PostWysłany: 22 Cze 2006 00:41:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakos na servie nbk grales kurwa i nikt nie mowil ze to twoj czy moj server jak to ujales wiec sie pierdolnij w czolo...a moze mam ci wyslac 50 zl za to ze sobie chcemy zagrac trena??to dasz nam serva na 2 godziny?? qrwa ja wchodze na serva i czasem jest 1vs1 i sie nie wpierdalam. zreszta kurwa jakbys nie zauwazyl to byly zarty stana ale olac widac wiesz z kim mozesz zartowac a z kim nie ale nie pozwalaj sobie tak jakbys qrwa byl jebanym Krolem...
Powrót do góry
mart
Wszechwiedz?cy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 22 Cze 2006 00:56:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj gramy z nimi lige rem... odreagujesz to na serwerze ; )
Jasiniak
Czaj?cy baze

PostWysłany: 22 Cze 2006 10:47:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to jest jeden server na ca?y Mod :/ Ale Sorry Agres ze sie wtracam bo jest nawet dosyc w tym p&n i dobrze sie znacie to chyba byscie mogli se zakupi? server priv :] teraz jeszcze pifpaf ma promocje :] albo niewiem jaki?
gamesnet albo frag.pl :]
Powrót do góry
WwPbP*MAR
Sta?y bywalec

PostWysłany: 22 Cze 2006 13:35:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serw Nbk od przyszlego tygodnia znowu wstanie - to ?e go nie by?o wynika?o z kopotów finansowych w?a?nie.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wendel
Wszechwiedz?cy

PostWysłany: 22 Cze 2006 14:43:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My?le, ?e z ig?y wid?y. Nie widze problemu w tym, ?eby klan który chce sobie zagra? poprostu zagada? do mnie lub olka lub cida i "zaklepa?" sobie serwer na jak?? godzine. Nawet spontany da si? pogodzi? bo cz?sto kto? z nas jest na gadu

A my?le i tak, ?e liga czy turniej jest mimo wszystko wa?niejszy od zwyk?ego klepania i takimy pryiorytetami b?dziemy si? kierowa? w prowadzeniu serwera.

Weteran

PostWysłany: 22 Cze 2006 17:14:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh ca?a nasza scena, tylko k?utnie :] Kupcie mi dobrego kompa to postawie serwer w domu i b?d? ju? dwa :asd bo mój dure? 800 + zjebane ramy ?ygaj? serwerem :>
:Asd ?artuje ofkoz. Nie b?d? si? wypowiada? ?eby nikogo nie urazi?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
(NEOne)
Sta?y bywalec

PostWysłany: 23 Cze 2006 12:49:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak sobie dobrze przypominam to pisa?e? REM ?e server jest wasz bo was jest wi?cej i robili?cie co chcieli?cie (znaczy trenowali?cie), dlatego nawet mnie to cieszy ?e cid wykopa? wam dupska z servera Very Happy pisss
Powrót do góry
Aliraza35
Pocz?tkuj?cy

PostWysłany: 09 Sty 2016 13:04:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj mart nie bulwersuj si? tak. Z tego co ja widz?, to najwi?cej offtopów piszesz Ty. Po jednym ostrze?eniu nic si? nie stanie. Sko?cz z offtopami, a wszyscy b?d? zadowoleni :p????
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Uwagi i Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: