Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Rzeszów LanParty 2006 :)))

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drunk"
Sta?y bywalec

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 27 Paź 2006 19:18:28    Temat postu: Rzeszów LanParty 2006 :))) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hejo, u mnie w garazu dnia 3-5 listopada, z pi?tku prawdopodbnie do niedzieli odb?dzie sie mala lanowa rospierdowa na 4 komputery Very Happy w mojim gara?u :f pewnie nikt nie przyjdzie :q ale bez wniku, bedzie fajnie, zapraszam Rzeszów Osmeckiego 21/1 3 Listopad godz. ok 20:00 :f pewnie predzej wczepie fotki jak bylo niz ktos to przeczyta LAAAAAAAAAAAAHAAAAAAA peace : >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jasiniak
Czaj?cy baze

PostWysłany: 31 Paź 2006 22:02:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie ja przeczyta?em ;] Ale fotki se lookne ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
patrycjaolaw
Pocz?tkuj?cy

PostWysłany: 01 Wrz 2016 09:00:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam rany 10 lat mine?o
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Quake III Arena - InstaUnlagged Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: